Product was successfully added to your shopping cart.

e Madlá


Je čas vstúpiť do veku biometrických systémov

Dlhoročným sledovaním trendov v oblastí vchodových dverí a v oblasti vývoja dverných výplní sme pristúpili k rozhodnutiu zaradiť do našej ponuky niekoľko nových moderných doplnkov vchodových dverí. Predstavujeme Vám vybrané produkty z rôznych kategórií, ktoré môžete nechať vyniknúť, alebo vzájomne kombinovať a dosiahnuť tak moderné, bezpečné a jedinečné vchodové dvere.

Snímač odtlačkov prstov ekey dLine

Ekey dLine - snímač odtlačkov prstov

S ekey dLine sa Vaše vchodové dvere stanú inteligentnými a dodáva dverám nové funkcie. Nielenže svoje vchodové dvere otvoríte bezpečne a pohodlne prstom, ale tiež si zjednodušíte každodenný život množstvom inteligentných funkcií. Systém kontroly prístupu, ktorý sa svojim moderným dizajnom harmonicky integruje do dverí a spĺňa priania dneška, zajtrajška i budúcnosti.

* Produkt je ponúkaný vo viacerých variantoch, preto je pri objednávke potrebné uviesť farebné prevedenie (nerez matný / RAL 9005 čierna ), či máte záujem o prechodku medzi krídlom a rámom, napájací adaptér alebo kovanie, do ktorého bude madlo/výplň montovaná. Podľa tejto informácie budú dodané diely potrebné pre montáž.