Product was successfully added to your shopping cart.
Swipe to the left
15. novembra 2019 Zaradené v: GAVA Aluminium

Hliníkové dvere - súčasné farebné trendy

Hliníkové dvere - súčasné farebné trendy

RAL 7016 alebo anthrazitová farba je Vám všetkým určite dobre známa, nakoľko je to jedna z najpredávanejších farieb pre vchodové dvere. Samozrejme sa táto farba nachádza v našom katalógu. Avšak netreba ostávať iba pri zaužívaných tradičných farbách. Na základe súčasných trendov sme do nášho katalógu pridali nové RAL farby, ktoré očakávame, že budú pre Vás minimálne inšpiráciou.

Olivová

Olivová

Horčicová

Horčicová

Prvá farba je v odtieni olivovej alebo takzvanej antikovej. Výber takejto doplnkovej farby v prírodnom odtieni pôsobí nanajvýš príjemne pri pohľade na exteriér. Druhá farba vychádza zo žltej. Práve žltá vo všetkých svojich odtieňoch je hitom roku 2019. Nemusí byť použitá len v interiéroch, kde je to často takzvaná horčicová farba. My sme sa Vás rozhodli inšpirovať podobnou farbou, ktorá dokáže určite splniť funkciu spestrenia exteriéru.

Predsadená dverná výplň GAVA Aluminium 526 Olivová
Predsadená dverná výplň GAVA Aluminium 515 Olivová

K doladeniu dizajnu samozrejme patrí aj bočný prísvetlík s pieskovaným vzorom prípadne madlo v čiernej farbe. Nechajte sa teda inšpirovať. Práve preto sme sa rozhodli doplniť tieto laminácie do nášho katalógu, ktorý si môžete prezrieť:

Katalóg dverných výplní GAVA plast

Katalóg dverných výplní pre hliníkové a plastové vchodové dvere (9,85 MB)


Využite GAVA designer a nakonfigurujte si vlastnú dvernú výplň, ktorá môže vyzerať aj takto:

Predsadená dverná výplň GAVA Aluminium 560 Horčicová
Predsadená dverná výplň GAVA Aluminium 490 Horčicová
Zaradené v: GAVA Aluminium