Product was successfully added to your shopping cart.

Zakúpením kvalitných vonkajších dverí, ktoré zodpovedajú vášmu štýlu, môžete každý deň zlepšiť svoje pohodlie vo vnútri vášho domova. Dvere s vloženými sklenenými panelmi môžu poskytnúť o niečo viac súkromia ako celopresklený dizajn predných dverí a pritom do vstupnej haly vnášajú prirodzené svetlo. Prirodzené slnečné svetlo môže urobiť váš dom zdravším, bezpečnejším a pohodlnejším. Okrem toho, že sa budete cítiť zdravšie, zvýšenie prirodzeného osvetlenia môže znížiť vaše mesačné účty za elektrinu. Využitím slnečného svetla a tepla vo vašom dome sa budete cítiť pohodlnejšie bez toho, aby ste sa museli dotýkať termostatu alebo vypínača svetla. Navyše veľké množstvo prirodzeného svetla vám dáva možnosť byť viac v súlade s prírodou. Tento koncept používania okien, terasových dverí a vstupných dverí na vytvorenie domov, ktoré spájajú ľudí s prírodným svetom, je veľmi obľúbený.

Hoci okná, terasové dvere a vchodové dvere s veľkými sklenenými tabuľami sú prospešné, pokiaľ ide o zlepšenie množstva slnečného svetla vo vašej domácnosti, môžete sa tiež obávať o súkromie. Číre sklo vám poskytne menej súkromia, napriek tomu použitie pieskovaného skla alebo mliečneho skla v sklenených častich dverí Vám poskytne stále veľa svetla a rovnako ochráni výhľad do domu z ulice. Existuje veľa možnosti na ochranu súkromia po ktorom túžite, bez toho, aby sa znížilo množstvo svetla, ktoré prechádza vašimi dverami. Vitážne sklá Tiffany alebo Decorglass, prípadne ornamentálne sklá ponúkajú farby, vzory, odtiene a textúry vytvárajúce charakteristický jedinečný vzhľad Vášho domu. Obľúbené sú aj zrkadlové sklá predovšetkým pre svoj vysoko estetický vzhľad, za ktorý vďačia kombinácii žiarivo reflexných povlakov so širokou škálou farebných skiel.

Dôležitou súčasťou dverí je aj bezpečnosť sklenených častí dverných výplní. Radi Vám ponúkneme bezpečnostné sklá, ktoré jednoducho skombinujete s dizajnovým sklom. Získate tak kvalitné a bezpečné dvere s charakteristickým jedinečným vzhľadom Vášho domu na dlhé roky.

Do dverných výplní používame výhradne izolačné sklá plnené argónom pričom počet skiel je závislý od hrúbky presklenia. V prípade záujmu je možné zvoliť aj pozíciu skiel.

· V prípade presklenia do hrúbky 36 mm používame 2-sklo
· V prípade presklenia od hrúbky 36 mm do hrúbky 56 mm používame 3-sklo
· V prípade presklenia nad hrúbku 56 mm používame 4-sklo

K najväčšej tepelnej strate izolačných zasklení dochádza na okrajoch skiel. V dverných výplniach sú prevažne používané malé plochy skiel s veľkým obvodom skla a výrazne tak ovplyvňujú teploizolačné vlastnosti. Preto používame pri výrobe izolačných skiel dištančné rámiky Super Spacer® - znižujú únik tepla na okraji zasklenia až o cca -70 % oproti riešeniam s hliníkovými dištančnými rámikmi.

Teploizolačné vlastností hliníkového dištančného rámiku Teploizolačné vlastností  dištančného rámiku Super Spacer®

Prestup tepla pri hliníkovom dištančnom rámiku.

Prestup tepla pri dištančnom rámiku Super Spacer®.