Product was successfully added to your shopping cart.
Swipe to the left
19. júla 2023

Nová povrchová úprava na vchodové dvere: Hrdzavý vzhľad – Moderné trendy v stavebníctve

V dnešnej modernej dobe je dôležité myslieť na rôzne detaily pri výbere vchodových dverí pre váš rodinný dom. Samozrejme okrem bezpečnosti a funkčnosti vám dvere majú poskytnúť aj estetický vzhľad, ktorý môže byť originálny a vkusný.

Rozhodli ste sa pre výstavbu nového domu alebo prerábate starý dom? Zamyslite sa nad tým, ako vám vchodové dvere dotvoria celkový dizajn, určia charakter a dodajú osobitný šmrnc. Niekto má rád klasiku, iný preferujú trendy štýl. Celkový dojem vonkajšieho vzhľadu vytvára komplex malých detailov. V článku nižšie sa budeme venovať jedným z nových trendov, ktorým je povrchová úprava vytvárajúca hrdzavý vzhľad na hliníkovom poruchu.

Pohľad na zabudované vchodové dvere s hnedou patinou

Hrdza ako súčasť moderného stavebníctva

Do moderného stavebníctva prenikajú kreatívne nápady, ktoré sa stávajú súčasťou trendy domácností. Jedným z takýchto trendov sa stala hrdza.Hrdzavý vzhľad sa v posledných rokoch stal populárnym v architektúre a dizajne. Je považovaný za prírodný, autentický a rustikálny, čo dodáva stavbe alebo dizajnu jedinečný charakter.

Nie je hrdza ako hrdza. Ako viete, tento bežný jav sa objavuje na kovových materiáloch, najmä na železe a oceli, keď sú vystavené vlhkosti a kyslíku. Aj keď budete čakať roky, staré dvere do domu samo o sebe nikdy nezhrdzavejú, pretože z pravidla nie sú zo železa ako brána.

Avšak s povrchovou úpravou dverí Gava hnedá patina, viete dosiahnuť efekt hrdze ihneď.
Táto moderná povrchová úprava je realizovaná kvalitnou práškovou farbou, ktorá imituje prírodnú hrdzu a je aplikovaná na povrch hliníkových dverí, čím vytvára autentický vzhľad hrdze.

Vchodové dvere s hnedou patinou GAVA 541

Výhody povrchovej úpravy s hrdzou

1. Estetická príťažlivosť

Zaujímavé, originálne a kreatívne riešenie, priťahujú pohľady a očarujú zmysly. Takýto pocit by ste asi chceli každý deň, keď prídete a odídete z vášho domova. Detaily dotvárajú celok a poskytujú pocit zjednotenia. Vchodové dvere do rodinného domu s hrdzavým vzhľadom majú jedinečný, osobitný a nadčasový charakter, ktorý poskytne výnimočnosť vášmu príbytku.

2. Odolnosť

Exteriérové dvere na dome, by mali byť odolné voči poveternostným podmienkam, aby vám slúžili čo najdlhšie a samotný povrch ostal rovnaký a nepoškodený po dlhú dobu.br> Prášková farba používaná na vytvorení hrdzavého vzhľadu, je veľmi odolná voči poveternostným vplyvom a mechanickému opotrebeniu. Táto povrchová úprava poskytuje vysokú odolnosť voči odlupovaniu, poškriabaniu a fadingu (vyblednutiu) farby.

3. Nízka údržba

Okolo domu sa vždy nájde práca a veríme, že s údržbou dverí sa nechcete zdržiavať. To ani nebudete musieť. Hrdzavý povrch si nevyžaduje žiadnu extra náročnú údržbu. Jednoduchým umytím, ošetrením povrchu vodou s neutrálnym čistiacim prostriedkom, je možné dlhodobo udržiavať jeho pôvodný vzhľad. Skvelé, však?

4. Originálnosť

Staviate alebo prerábate dom, ktorý je samo o sebe originálny. Tak prečo ho nedoladiť aj originálnymi dverami. Dvere, nie sú len detail stavby, ale sú jedinečnou okrasou, ktorá vyzdvihne váš dom na inú úroveň
Povrchová úprava s hrdzou je jedinečná a zákazník dostáva originálny vzhľad pre svoje vchodové dvere.

Vchodové dvere s hnedou patinou GAVA 553

Záver

Vstupné dvere sú vizitkou vášho domova. Ak hľadáte niečo skutočne výnimočné, niečo, čo pritiahne pohľady a vytvorí nezameniteľný prvok, tak povrchová úprava s hrdzavým vzhľadom na hliníkových dverách vám poskytne zaujímavú alternatívu k tradičným farebným odtieňom a materiálom.

Nech už preferujete moderný minimalizmus, elegantnú klasiku alebo extravagantný štýl, dvere s Gava výplňou vás nadchnú svojím dizajnom, kvalitou a originálnosťou. Prinesú do vášho domova špeciálny dotyk, ktorý zaujme každého návštevníka aj okoloidúceho. Skombinujte estetiku a funkčnosť v jednom a prezentujte sa cez svoje vstupné dvere.

Nechajte svoj domov vyniknúť s moderným a originálnym vzhľadom. Gava hnedá patina je k dispozícii pre všetky hliníkové výplne a pre všetky dizajny HPL dverných výplní, ktoré sa používajú pre vymeniteľné drevné výplne na plastových dverách.

Rozhodli ste sa? Okrem hrdzavého vzhľadu, máme k dispozícii aj ďalší moderný dizajn - pohľadový betón, ktorý taktiež dokáže unikátne dotvoriť váš domov. Zistite viac o povrchovej úprave - pohľadový betón pre vchodové dvere.