Product was successfully added to your shopping cart.
Swipe to the left
14. decembra 2021

Nové užitočné funkcionality pre GAVA designer

Milí zákazníci!

Pripravili sme si pre Vás nové administračné rozhranie programu GAVA designer, ktoré Vám prinesie:

1. Nový grafický dizajn so zjednodušeným ovládaním
2. Možnosť zobrazenia všetkých Vašich faktúr a dodacích listov
3. Možnosť zobrazenia plánovaných termínov dodania
4. Možnosť online zobrazenia stavu výroby
5. Možnosť prispôsobenia si vlastného zobrazenia
6. Zjednotené číslovanie objednávok
7. Ochrana pred zadaním duplicitných objednávok
8. Ochrana pred zadaním väčšieho počtu objednávok


Nový systém bude spustený od 04.01.2022. Prihlásenie do objednávkového systému ostáva rovnaké, používajte rovnaké prihlasovacie údaje.

Poďme sa detailnejšie pozrieť na jednotlivé zmeny:

1. Nový grafický dizajn

Stránka pre prihlásenie má nový dizajn. Stačí jednoducho zadať Vaše prihlasovacie údaje. Pokiaľ potrebujete Vaše prihlasovacie údaje nanovo vygenerovať, napíšte prosím na info@gavaplast.sk

Vstupná obrazovka vyzerá takto:
Prihlásenie GAVA designer

Po prihlásení sa Vám zobrazí navigačné menu v ľavej časti. Toto navigačné menu je možné si zminimalizovať, aby ste mohli pracovať plnohodnotne na celú obrazovku. Minimalizovanie a zmaximalizovanie sa uskutočňuje malou šípkou v spodnej časti menu.


Úvodná obrazovka GAVA designer po prihláseni

Základná funkcionalita pre časť Objednávky odoslané / prijaté alebo cenové ponuky ostáva nezmenená.

2. Možnosť zobrazenia všetkých Vašich faktúr a dodacích listov

V navigačnom menu sa Vám pridali nové časti ako Faktúry, Zálohové platby, Dodacie listy. Táto časť dokumentov je prístupná iba pri priamom odbere dverných výplní od spoločnosti GAVA plast. Vo faktúrach budete mať jednotlivé položky farebne rozlíšené. Presné definovanie farebného rozloženia je popísané v legende.
Legenda faktúr

3. Možnosť zobrazenia plánovaných termínov dodania

V časti „odoslané objednávky“ Vám pribudol stĺpec – plánovaný termín dodania. Táto časť je prístupná iba pri priamom odbere dverných výplní od spoločnosti GAVA plast. Tento termín sme Vám doteraz posielali emailom. Teraz ho vidíte priamo v systéme . Pri jeho zmenení budete informovaní emailom a rovno sa aktualizuje aj v našom systéme.

4. Možnosť on-line zobrazenia stavu výroby

V časti „ odoslané objednávky“ si môžete Vašu objednávku rozkliknúť. Následne uvidíte v akom stave sa nachádza Vaša objednávka. Tento stav je definovaný grafickým a textovým popisom. Táto časť je prístupná iba pri priamom odbere dverných výplní od spoločnosti GAVA plast.
Priebeh výroby
Priebeh výroby - ukonžený

5. Možnosť prispôsobenia si vlastného zobrazenia

Zdá sa Vám, že máte zbytočne veľa informácií vo svojom prehľade? Prípadne by ste nejaké informácie chceli pridať? Na to Vám slúži nastavenie jednotlivých stĺpcov. Vyskúšajte ísť napríklad do časti „Odoslané objednávky“ – v pravo dole si kliknite na ozubené koliesko. Teraz sa Vám zeleným vyznačia všetky stĺpce, ktoré máte zapnuté. Jednoducho ich viete vypnúť a zapnúť, prípadne si ich môžete popresúvať podľa Vašich potrieb.
Spodné menu

6. Zjednotené číslovanie objednávok

Novým systémom sme zjednotili náš výrobný software s GAVA designerom a preto máme čísla objednávok už zjednotené. Zbytočne už nebude teda prichádzať k dezinformáciám. Pozor, pokiaľ objednávky robíte cez Vašich partnerov, tak Vaše objednávky v GAVA plaste nevidíme. Tie vidí iba Váš partner a teda číslovanie objednávok je v tomto prípade naďalej rozdielne.

7. Ochrana pred zadaním duplicitných objednávok

GAVA designer Vás upozorní ak budete zadávať rovnakú objednávku ako za posledných 5 dní v parametroch: Rozmer, Povrch, Čísla objednávky zákazníka

8. Ochrana pred zadaním väčšieho počtu objednávok

GAVA designer Vás upozorní ak budete zadávať väčší počet objednávok naraz. Po potvrdení upozornenia Vás GAVA designer pustí k objednaniu dverných výplní.


Veríme, že tieto naše nové funkcionality Vám dopomôžu k jednoduchšej spolupráci.