Product was successfully added to your shopping cart.
Swipe to the left
3. augusta 2023 Zaradené v: GAVA Aluminium

Rustikálny dizajn na hliníkovej výplni

Aha, čo sa nám podarilo - rustikálny dizajn na hliníkovej výplni

Nedávno sme dostali objednávku na atypickú výplň. Znela pomerne jednoducho – rustikálny dizajn a hliníková výplň. No zo skúsenosti sme už vedeli, že to nebude nič ľahké. Našťastie sme sa s požiadavkou popasovali a aha, čo sa nám podarilo!

Rustikálne hliníkové dvere

V GAVA plast svoju prácu milujeme, a tak nás vždy teší, keď môžeme svoje mozgové závity potrápiť. Klient teda chcel vyrobiť hliníkovú výplň, ktorá bude mať rustikálny dizajn podobný, aký má naša plastová výplň GAVA 073.

Rustikalny dizajn hliníkovej dvernej výplne

V ponuke síce máme hliníkové výplne s podobným dizajnom, pri ktorých rustikálny vzhľad tvoria rámiky – zvarené reliéfne profily, no toto riešenie nám umožňuje vyrábať iba hranaté tvary. Ak by sme týmto štýlom chceli vyrobiť akýkoľvek zložitý dizajn, tvar reliéfnych profilov by do seba nezapadal.

Rustikalny dizajn hliníkovej dvernej výplne

O takéto rustikálne hliníkové dvere je čoraz väčší záujem, a vďaka nášmu návrhu, teraz dokážeme toto riešenie ponúkať aj ostatným. Okrem toho sme schopní dodať rustikálny ráz aj predsadeným výplniam, pri ktorých je krídlo dverí zabudované priamo do výplne. Kreativite jednoducho medze nekladieme.

(Skoro) vždy nájdeme riešenie

Roky skúseností nám, našťastie, umožňujú skoro vždy nájsť riešenie. Pravda, netvrdíme, že všetko je možné, no pokúsime sa vyriešiť každé zadanie. Vďaka technickej zdatnosti a schopnostiam, ktoré sme nadobudli počas nášho dlhoročného fungovania, si dokážeme poradiť aj so špeciálnymi požiadavkami.

Máte vy alebo váš zákazník nejakú nevšednú žiadosť? Sem s ňou! Náš tím je pripravený a pokúsi sa navrhnúť riešenia, ktoré povedú k úspešnému výsledku. Napíšte nám a porozprávame sa!

Povedzte to aj ostatným. Zdieľajte s nimi náš článok a ukážte im, čo sa nám podarilo!

Zaradené v: GAVA Aluminium