Product was successfully added to your shopping cart.
Swipe to the left
24. marca 2023

Snímač odtlačkov prstov na vchodové dvere pre bezpečnosť vašej rodiny

Bezpečnosť je prvoradá. Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že hrozba vlámania do vášho domu je nízka, prečo sa nepoistiť? Snímač odtlačkov prstov na vchodové dvere je bezpečným riešením, ktoré ochráni vás a vašich najbližších.

Vchodové dvere na odtlačok prsta sa tešia rastúcej popularite, a preto sme sa ich rozhodli zaradiť aj do ponuky našej stránky Vchodové dvere GAVA plast. V tomto článku sa teda spoločne pozrieme na to, prečo je otváranie dverí na dotyk prsta nielen jednoduchou a bezstarostnou činnosťou, ale najmä spoľahlivým a dlhodobým riešením.

Vchodové dvere na odtlačok prsta? Áno!

Madlo B6 RAL 9005 so snímačom odtlačkov prstov ekey dLine

V dnešnej dobe sú najnovšie technológie súčasťou nášho bezprostredného okolia. Prečo teda tieto technológie nevyužiť na zvýšenie bezpečnosti pre vás a vašu rodinu?

To sme sa opýtali aj my a prinášame jedinečné riešenie – vchodové dvere na odtlačok prsta! Vďaka možnostiam, ktoré poskytuje snímač odtlačkov prstov ekey dLine, sme schopní túto technológiu implementovať aj u vás doma.

Nielenže tak znížime pravdepodobnosť vlámania do nehnuteľnosti a zvýšime bezpečnosť, zaistíme aj komfort vašej rodiny a zjednodušíme vstup k vám domov. To všetko za pomoci kvalitných vchodových dverí doplnených o snímač odtlačkov ekey dLine, ktorý ponúka zabezpečenie rovnajúce sa až 7-miestnému kódu.

Pridanou hodnotou tohto produktu je jeho miniatúrny, štýlový a svieži dizajn, ktorý perfektne zapadne do celkového vzhľadu vchodových dverí. Prichádza vo viacerých farebných prevedeniach, vďaka čomu si môžete vybrať presne taký, aký sa k vášmu rodinnému domu hodí. Skvelé, no nie?

Otváranie dverí na dotyk prsta jednoducho a rýchlo

Otváranie dverí na dotyk prsta

Predstavte si to – vchodové dvere poľahky otvoríte prstom. Bez kľúča, smartfónu, kódu alebo karty. Jednoducho a rýchlo. Vďaka intuitívnemu ovládaniu navyše zvládnu používanie snímača odtlačkov ekey dLine aj deti od 6 rokov. Aplikácia ekey bionyx vám poskytne kompletnú kontrolu nad celým systémom.

Ukladanie či odstraňovanie používateľov je zárukou toho, že vaše dvere otvoria iba oprávnené osoby. Vďaka notifikáciám budete vždy informovaný o tom, kto a kedy otvoril dvere, čo oceníte hlavne pri deťoch. Vaše vchodové dvere vybavené snímačom ekey dLine môžete navyše otvárať na diaľku, nemusíte sa tak obávať vymknutia. Svoju domácnosť máte vždy perfektne pod kontrolou.

No a pokiaľ chcete vyžmýkať zo snímača naozajstné maximum, pokojne ho prepojte s virtuálnou asistentkou Alexa od Amazon. Svoje vchodové dvere budete môcť ovládať hlasovými príkazmi aj vtedy, keď ste zaneprázdnený. Vlastné zvyky, pozdrav pri návrate, svetlo alebo obľúbená hudba sú potom bonusmi, ktoré vás budú ešte viac ťahať domov.

Výhody otvárania dverí odtlačkom prsta

Maximálna bezpečnosť

MAXIMÁLNA BEZPEČNOSŤ

Snímač odtlačkov prstov ekey dLine garantuje najvyšší štandard zabezpečenia proti zneužitiu a neoprávnenému prístupu do nehnuteľnosti. Ochrana je vyššia ako pri použití 7-miestného kódu.

Bez starostí

BEZ STAROSTÍ

Bez kľúča, smartfónu, kódu alebo karty. Otváranie dverí na dotyk prsta jednoducho, rýchlo a bez starostí. Používanie snímača zvládnu aj vaše deti.

Dokonalý prehľad

DOKONALÝ PREHĽAD

Vďaka implementácií ostatných technológií, akou je napríklad virtuálna asistentka Alexa od Amazon, získate dokonalý prehľad nad vašou domácnosťou, príchodmi a odchodmi.

Svieži dizajn

SVIEŽI DIZAJN

Moderný, minimalistický a svieži. Taký je dizajn snímača ekey dLine, ktorý prichádza vo viacerých farebných prevedeniach tak, aby si vybral úplne každý.

Široké možnosti

ŠIROKÉ MOŽNOSTI

Tento produkt je navyše vhodný aj pre dverné výplne, madlá do dverných výplní alebo do krídla dverí, fasády a podobne. Domov, do kancelárie, na firmu alebo verejné priestory.

Bezpečné vchodové dvere aj u vás doma

Bezpečné vchodové dvere

Pokiaľ vám nie je ochrana vašej rodiny a blízkych ľahostajná, vchodové dvere na odtlačok prsta vám dovolia pokojne spávať a odchádzať z domu s pocitom, že sa nič nemôže stať. Inštalácia snímača odtlačkov prstov na vchodové dvere ekey dLine je jednoduchá a produkt je cenovo dostupný tak, aby sme dokázali poskytovať zaslúženú bezpečnosť všetkým.

V GAVA plast sa snažíme o jedinečnú kombináciu funkčnosti, spoľahlivosti, kvality a dizajnu, ktorú vkladáme do každého produktu z našej širokej ponuky. Prinášame len to najlepšie a náš skúsený tím plný odborníkov sa postará, aby ste dostali to, čo si naozaj zaslúžite.

Bezpečné vchodové dvere môžete mať aj u vás doma. Kontaktujte nás a snímač odtlačkov prstov ekey dLine nainštalujeme aj vám!

Páčil sa vám náš článok? Záleží vám na bezpečí vašich blízkych? Zdieľajte ho s nimi a dozvedia sa viac!